Ewelina i Konrad. Reportaż oraz sesja pełna sprzeczności…

Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z dnia ślubu oraz pleneru Eweliny i Konrada. O ile dzień ślubu był szalony, pełny nieoczekiwanych zwrotów akcji (z zostawieniem torby ze sprzętem w domu Eweliny włącznie) na plenerze było… jeszcze ciekawiej :-) Plan był takie – z jednej strony oddanie świątecznej atmosfery, z drugiej zimna, ascetyczna hala w Ursusie… Udało się?

photocameo_0001

Czytaj więcej»

Dominika i Tomasz. Reportaż oraz plener

Z Dominiką i Tomaszem spotkałem się rok wcześniej, fotografując ślub siostry Dominiki – Kasi. Był to więc kolejny ślub, na który jechałem wiedząc że spotkam znajome buzie. Kiedy dowiedziałem się od mamy Kasi i Dominiki że obserwuje moją stronę i facebooka, aż zrobiło mi się głupio że tak rzadko znajduje czas, żeby prowadzić je na bieżąco. Jak zawsze obiecuje poprawę, czego m.in. dowodem jest powyższy wpis :-) Zapraszam do oglądania :-)

photocameo_008

Czytaj więcej»

Dominika i Michał. Reportaż i plener na zamku w Mosznej.

Dominika i Michał jest jedną z tych par, z którymi już po 5 minutach, człowiek czuje się jak byśmy się znali od wielu wielu lat :-) Między tą parą jest „chemia” którą każdy fotograf by uwielbiał. Zdjęcia robią się same :-) Kiedy jeszcze na plener jedziemy w tak piękne miejsce, musi być dobrze :-) Zapraszam na kilkadziesiąt zdjęć z dnia ślubu Dominiki i Michała oraz ich pleneru który zrealizowaliśmy na zamku w Mosznej.

Dominika_Michal_003

Czytaj więcej»

Ania i Łukasz – reportaż i plener w Kazimierzu Dolnym

Dzisiaj zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z dnia ślubu oraz sesji plenerowej Ani i Łukasza.
Anna_Lukasz_001

Czytaj więcej»

Ania i Radek czyli szybki plener w Warszawie

Z Anią i Radkiem spotkałem się w Warszawie w celu wykonania ich pleneru ślubnego. Jako że nie miałem przyjemności uwieczniać ich dnia ślubu, wydawało mi się że początkowo będą stremowani… Nic bardziej mylnego :-) Ania to wulkan energii. Kobieta która wie czego chce, mająca jednocześnie w osobie Radka wielkie wsparcie. Na każdą moją propozycje jeszcze przed zakończeniem jej wypowiadania, już miałem oczywistą odpowiedź – Kamil, działamy :-) Wykonanie niesztampowej sesji w Warszawie wbrem pozorom nie jest proste. Mam nadzieję że podołałem :-) Zapraszam do obejrzeniu kilkudziesięciu zdjęć.

Ania_Radek_053

Czytaj więcej»

Ania i Grzegorz. Plener w Janowie Podlaskim

Na zdjęcia plenerowe Ania i Grzegorz zaprosili mnie po swoim ślubie do przepięknego miejsca – Janowa Podlaskiego. Ania mimo iż nie mieszka już w swojej rodzinnej miejscowości, zdecydowanie jest „lokalną patriotką” :-) Dzięki jej ogromniej wiedzy, poza możliwością wykonania zdjęć w słynnej stadninie koni arabskich, dowiedzieliśmy się wiele o historii Janowa. Aniu, Grzegorzu, bardzo dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas.

photocameo_255

Czytaj więcej»

Ania i Eugenio. Piękne polsko-włoskie wesele.

Jadąc na ślub Ani i Eugenio wiedziałem że spotkam wiele znajomych twarzy. To jeden z „tych” ślubów gdzie pojawiam się w rodzinie kolejny raz. Jest to dla mnie niezwykle miłe i bardzo dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem. Dzisiaj kilkadziesiąt klatek ze ślubu i wesela podczas których łączyły się i przenikały polska energia i włoski temperament :-) Ślub odbył się w przepięknym kościele w Mariańskim Porzeczu niedaleko Wilgii. Wiem że się powtarzam, ale uwielbiam to miejsce.

cameo_035

Czytaj więcej»

Ania i Maciek czyli otwieramy sezon blogowy :-)

Sezon ślubny trwa od dobrych dwóch miesięcy. Dyski się powoli zapełniają, obróbka zdjęć i przygotowywanie albumów wre, więc czas odświeżyć również bloga. Dlatego w ciągu tygodnia pojawią się aż cztery wpisy! Na początek mega pozytywny ślub, mega pozytywnej pary! Przed Wami Ania i Maciek w kilkudziesięciu wybranych klatkach.

photocameo_015

Czytaj więcej»

Ewelina i Łukasz reportaż z dnia ślubu

Ewelina oraz Łukasz pojawili się już na blogu przy okazji nietypowej sportowej sesji plenerowej. Czuje że rymuje ;-) Dzisiaj szersza odsłona zdjęć jakie miałem przyjemność wykonać podczas ich wielkiego dnia. Piękna, pełna słońca sala weselna, mnóstwo pozytywnych emocji, wszystko dopracowane w najmniejszych detalach… Zapraszam :-)

cameo_001

Czytaj więcej»

Reportaż ze ślubu i wesela Ani i Tomka

Ostatni ślub w sezonie już za mną. Prezentacje dla klientów powoli się kończą, zdjęcia wywołują, albumy drukują… Dlatego można trochę więcej czasu poświęcić na wrzucanie zdjęć na bloga :-) Zapraszam do obejrzenia skrótu reportażu z dnia Ani i Tomka.

photocameo (34)

Czytaj więcej»