Referencje

Poniżej można przeczytać kilka referencji wystawionych przez moich klientów.
Pary które ze mną współpracowały serdecznie zapraszam do zostawienia kilku słów. Będzie mi niezmiernie miło usłyszeć/przeczytać Waszą opinię :-)

 

Ania-i-Pawel Otóż wypowiem się zarówno za siebie jak i za męża, który podziela moje zdanie:) Na początek według mnie najlepszą zaletą jaką posiada Kamil jest PASJA !!!! Atmosfera jaką wprowdził na plenerze sprawiła, że coś co wydawać by się mogło dla niedoświadczonych ludzi czymś trudnym, było samą przyjemnością. Co trzeba podkreślić oglądając nie tylko nasze zdjęcia posiada indywidualne podejście do każdej pary. Muszę powiedzieć, iż jestem bardzo wymagającą osobą i uważam, że nasz fotograf spełnił nasze oczekiwania. Dodatkowo jest osobą bardzo elastyczną, która stara się dostosować do różnych sytuacji. Wspominam o tym ponieważ mamy masę zdjęć z wesela zarówno przyjaciół, rodziny, ale także szczególnych chwil, które zostają na całe życie. Może to sentymentalne ale jak ogląda się je to ukazują naszą małą historię weselną:). Na myśl przychodzi mi jeszcze to, że tak naprawdę na weselu fotograf był wręcz niezauważalny a to moim zdaniem pozytyw. No cóż myślę, że ze spokojem możemy polecić Kamila Ekierta jako fotografa i jesteśmy przekonani, że każdy ślub i zabawa będą uwiecznione w innym świetle odpowiednim dla aury jaka panuje między młodymi i ich bliskimi:) Dziękujemy….

Ania i Paweł :)

 


Kasia-i-Łukasz Serdecznie dziękujemy za sesję fotograficzną. Kamil jest bardzo dobrym fotografem, podchodzi do swojej pracy z pasją, zaangażowaniem i poświęceniem, ma bardzo dużo pomysłów, a dzięki przyjemnej atmosferze jaką wytwarza, zdjęcia są naturalne, wyjątkowe, a także wesołe. Poza tym, zdjęcia są bardzo dobrej jakości- cieszą oczy zarówno nasze, jak i rodziny i znajomych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i wszystkim polecamy Kamila ;)

Kasia i ŁukaszKasia-i-Piotr Zdjęcia ze ślubu i wesela są przepiękne. Dokładnie o takie, jakie nam chodziło. Widać jest, że w każde zdjęcie zostało włożone dużo pracy. Rewelacyjnie ujęte zostały pewne spojrzenia, uśmiechy i wzruszenia. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Kamil idealnie trafiłeś w nasz gust, do tego pełen profesjonalizm i kreatywność. Bardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.

Pozdrawiamy Kasia i Piotrek

Magda-i-Daniel Z czystym sumieniem polecamy Kamila. Osoba, która wkłada całe serce w swoją pracę. 100% profesjonalizmu, począwszy od pierwszej rozmowy, skończywszy na odbiorze materiału. W dniu ślubu cieszył się razem z nami. Bacznie (zarówno dla nas jak i dla gości niezauważalnie) obserował z boku nasz dzień. Efektem czego mamy zdjęcia profesjonalne, pełne emocji, wzruszeń i bardzo naturalne. Na plener Kamil zarezerwował swój czas w dogodnym dla nas termienie i co ważnie nie chodzilismy z zegarkiem w ręku. W miłej atmosferze przemierzaliśmy ogromny park szukając ciekawych miejsc. Materiał otrzymaliśmy bardzo szybko. Wywołane 100 szt. profesjonalnie obrobionych zdjęc, płyty z całością materiału i prezentację mutlimedialną z wybranymi zdjęciami. Oczywiście link do zdjęć. Wszystko tak, jak było ustalone przy podpisaniu umowy. Bardzo dobry fotograf, życzliwy i przyjazny człowiek z pasją.

Polecamy Magda i Daniel GrudzińscyMarta-i-Rafał Przede wszystkim chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za super zdjęcia, będące wspaniałą pamiątką naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twojej pracy, potrafisz uchwycić i utrwalić wyjątkowe chwile. Na sesji w plenerze panowała luźna atmosfera, co pozwalało nam czuć się swobodnie. A wiemy chyba wszyscy, że sesja odbywała się w trudnych warunkach… niedziela, centrum Warszawy, pełno ludzi i jeszcze ta noga Pana Młodego….? Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, od początku do końca i na pewno będziemy rekomendować Ciebie innym.

Marta i RafałMonika-i-Karol Wczoraj pierwszy raz podziwialiśmy efekty naszej współpracy. Zdjęcia ze ślubu i wesela są super, ale zdjęcia z pleneru przeszły nasze wszelkie oczekiwania :) Nie będę już więcej słodzić Kamilowi, żeby w piórka nie obrósł,a mogłabym tak słodzić i słodzić, naprawdę!!! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz bez zastanowienia zadzwonilibyśmy do Niego :) Pozdrawiamy!

Monika i Karol

Kasia-i-Łukasz-P Jeżeli podczas odbierania zdjęć ślubnych chcecie mieć takie minki – to znamy tylko jednego takiego – Kamila :-) i z pełną odpowiedzialnością polecamy. Kasia i Łukasz Pacheccy

Sylwia-i-Emilian Kamil, bardzo Ci dziękujemy za przepiękną pamiątkę z najważniejszego dla nas dnia- NASZEGO ŚLUBU. Tyle pracy i staranności dołożyłeś, aby nasze zdjęcia były wyjątkowe. Jesteś prawdziwym profesjonalistą, który kocha to co robi i robi to najlepiej jak potrafi. Nasze zdjęcia są najlepszym tego dowodem, a fotoksięga, którą sam wykonałeś, zapiera dech w piersi każdego kto ją ogląda… Jedno wiemy na pewno- jesteś najlepszym fotografem jakiego znamy i wiemy, że jeszcze na pewno będziemy mieli okazję się z Tobą spotkać :-) . Bardzo, bardzo Ci dziękujemy :-)

Pozdrawiamy serdecznie, Sylwia i Emilian:-)Sylwia-i-EmilianWierzymy, że w życiu nie ma przypadków, a już na pewno nasze spotkanie z Kamilem przypadkiem nie było. Spędziliśmy mnóstwo czasu na przeglądaniu portfolio wielu fotografów oraz czytaniu opinii innych na stronach internetowych. Jesteśmy dosyć wymagającymi klientami … wspólnie zdecydowaliśmy, że zaangażujemy w nasze wielkie przedsięwzięcie Kamila. Z decyzji jesteśmy zadowoleni do dnia dzisiejszego. :-) Po otrzymaniu zdjęć byliśmy zachwyceni. Najbardziej podobają nam się zdjęcia z ceremonii zaślubin oraz z pleneru – tu Kamil dał z siebie wszystko. Polecając Kamila muszę wspomnieć o panu Marku Włodarczyku, który w równie profesjonalny sposób uwiecznił ten wyjątkowy dzień na trzech krążkach DVD.

Kamilu gratulujemy pomysłowości oraz życzymy dalszych sukcesów.
Sylwia&Szymon

Emilia i DarekPrzede wszyskim chcielibyśmy zacząć od podziękowania Kamilowi za tak wzruszający i pełen emocji reportaż z naszego ślubu.
Do tej pory nie możemy wyjść z podziwu, że zdjęcia mogą przywoływać tyle wspomnień, że potrafią cofnąć nas w czasie i zatrzymują najważniejsze momenty z naszego życia.
Rodzina jak i nasi goście są pod wielkim wrażeniem Twojej pracy:)
Plener to czysta przyjemność nie pamiętam kiedy tak dobrze się bawiliśmy :) ja oczywiście miałam kilka zdjęć innych par młodych i chciałam mieć „takie same” natomiast Kamil wychodzi z założenia, że każda para jest wyjątkowa więc zdjęcia powinny tworzyć całość, opowiadać historie i oddać „charakter” obecnej pary młodej. Bardzo dobrze , że mu zaufaliśmy bo zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Kamil jest profesjonalistą w każdym calu! więc pozostaje nam podziwiać kolejne Jego prace jak również polecać gdyż jesteśmy pewni ,że kolejne Pary będą zadowolone w 100%.
Dziękujemy :)
Emilia i &Darek

Dziękuję za współpracę. Będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinie o niej.